Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna esmakursuslaste koolituspäev aitab ülikooliellu sisse elada

8. septembril 2017 kell 9.30-16.30 toimub humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna bakalaureuse- ja magistriõppe esmakursuslastele mõeldud koolituspäev „Leia oma tee Tartu Ülikoolis“. Koolitusel keskendutakse oma õpitee kujundamisele, aja oskuslikule planeerimisele ning motivatsiooni leidmisele ja säilitamisele.

Koolituspäeval osalemise eest saab iga esmakursuslane teenida oma esimese ainepunkti! Selleks tuleb ÕISis registreeruda ainele (FLFL.00.015)” Õpingud Tartu Ülikoolis”, osaleda 8. septembril toimuval koolituspäeval ning täita hiljemalt 17. septembriks Moodle’i keskkonnas test. Ainele registreerumine on avatud alates 4. septembrist 2017.

NB! Viljandi kultuuriakadeemia üliõpilaste ja kõikide sessioonõppe erialade infoseminarid toimuvad eraldi aegadel. Viljandi üliõpilasi ootab selleks Viljandis rebasenädal ning avatud ülikoolis õppijad kuulevad oma erialaspetsiifilist infot esimesel õppesessioonil. Õhtusele peole on kõik väga oodatud.

Sisuka päeva lõpetab kogu valdkonna ühispidu Symposium, mis sel aastal toimub Erinevate Tubade Klubis (Kastani 42).

Rohkem infot leiab ürituse kohta valdkonna kodulehel.  Lae alla ürituse täpsem ajakava