Breadcrumb
Breadcrumb
Õppimine usuteaduskonnas
Usuteaduskonnas toimub õppetöö
- religiooniuuringute ja teoloogia bakalaureuseõppes teoloogia või religiooniuuringute suunal,
- religiooniuuringute ja teoloogia magistriõppes religiooniuuringute, teoloogia või religioonipedagoogika erialal,
- humanitaarteaduste doktoriõppes teoloogia või religiooniuuringute erialal.
Suures plaanis tähendab see, et usuteaduskonnas on võimalik pühenduda kolmele erialale: religiooniuuringud, teoloogia ja religioonipedagoogika. Erialade siseselt on võimalikud mitmesugused spetsialiseerumissuunad, olenevalt sellest, mis konkreetselt üht või teist inimest huvitab.
Bakalaureuse- ja doktoriõppes toimub õppetöö päevaõppes. Religiooniuuringute ja teoloogia magistriõpe toimub sessioonõppes, see võimaldab ka töötaval tudengil õppetöös osaleda. Õppekavade ülesehitus on paindlik, pakkudes võimalust keskenduda just sellele, mis inimest huvitab.
Rahvusvaheline õpiränne
Teistsuguse keele- ja kultuuriruumi tundmaõppimine, rahvusvahelise suhtluse kogemus, silmaringi avardumine, eelised tööturul - miks mitte?
Loe õpirändest lähemalt!Õppekorraldus üliõpilasele
Mida pead üliõpilasena kindlasti teadma, millised on sinu õigused ja võimalused? Lisaks olulised juhendid ja selgitused õppekorraldusest, viited õigusaktidele ja vajalikele dokumentidele.
Oluline infot õppekorralduse kohta!Avalduste vormid
Kõik vajalikud avalduste vormid leiad humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna kodulehelt.
Vaata siit!Üliõpilaste puhkeruum
Soovid loengute vahepeal lõõgastuda, kaastudengitega Kristusest ja päkapikkudest kõnelda? Selleks avaneb suurepärane võimalus kunstiajaloolaste puhkeruumis! Selleks jaluta meie treppidest alla, seejärel enne tagumist väljapääsu keera paremale - ja puhkus alaku!