Anastasiia Babash

Suveülikool "Armastus ja seks digitaalses maailmas: filosoofia, eetika ja teoloogia"

Alanud on registreerumine suveülikooli ingliskeelsele kursusele "Armastus ja seks digitaalses maailmas: filosoofia, eetika ja teoloogia" (Love and Sex in Digital World: Philosophy, Ethics and Theology).

Kursus leiab aset  1.-7. augustil Tartus, selle eestvedajakas on Tartu Ülikooli usuteaduskonna religiooniuuringute nooremteadur Anastasiiia Babash.

Digitehnoloogiad on oluliselt muutnud kõiki meie eluvaldkondi, sealhulgas romantilisi ja seksuaalseid suhteid. Käesolev kursus on katse analüüsida kõiki neid muutusi filosoofilisest, eetilisest ja teoloogilisest vaatenurgast.

Kursusel käsitletakse teemasid nagu:

• kohtinguäppide eetika ja online-truudusetus;
  • küberseks ja suhted robotitega;
  • armastuse ja seksi teemalised arutelud filosoofias, eetikas ja teoloogias;
  • humanitaarteaduste roll eetilisemate tehnoloogiate arendamisel.

Kursus on eelkõige suunatud magistrantidele, kuid ka bakalaureuse- ja doktoriõppe tudengid on oodatud.

Rohkem infot kursuse ja registreerumise kohta saad siit!

kreeka kirik

Mikrokraadiprogramm „Õigeusk ja kaasaja väljakutsed”

Tallinna panoraam

Tallinna kirikuid tutvustav ühepäevane koolitus